img_lumup

V82 ProSafe

okno

System ProSafe jest rozszerzeniem okna V82, dzięki któremu staje się ono odporne na włamanie w klasie RC2. Na uwagę zasługują takie elementy jak: specjalne zaczepy i zawiasy, okucia przeciwbieżne, klamka z kluczykiem, bezpieczna szyba P4 czy wzmocnienia stalowe cięte pod kątem 45 stopni. Montaż okna w systemie V82 ProSafe jest realizowany przez ekipy przeszkolone w osadzaniu tego typu stolarki.

Przykładowa kolorystyka Specyfikacja produktu Do pobrania Realizacje

Przykładowa kolorystyka

Kolory Standardowe

material-prev
Ciemnoszary Jedwab
material-prev
Ciemnoszary
material-prev
Ciemny Dąb
material-prev
Mahoń
material-prev
Orzech
material-prev
Winchester
material-prev
Złoty Dąb

Kolory Specjalne

material-prev
Siena Noce
material-prev
Brylantowoniebieski
material-prev
Sosna Górska
material-prev
Szmaragdowozielony
material-prev
Papirusowobiały

Specyfikacja produktu

Profile

VEKA, 7-komorowa rama z uszczelką środkową i 6-komorowe skrzydło o szer. 82 mm, klasa A, o współczynniku przenikania ciepła Uf=1,0 W/m²·K.

Kształtowniki z wysokoudarowego PVC.

Grubość ścianek w najwyższym standardzie jakości wg PN-EN 12608 „klasa A”. Profile okienne klasy A wyróżniają się grubością ścianek zewnętrznych wynoszącą min. 2,8 mm, co gwarantuje ich dużą stabilność, odporność na uszkodzenia i zmiany temperatur oraz doskonałe parametry izolacji akustycznej.

Profile dostępne w 55-barwnej palecie kolorów i oklein drewnopodobnych oraz Spectral.

Wzmocnienia

Wielokrotnie gięte wzmocnienia ze stali ocynkowanej w skrzydłach i ościeżnicach, gwarantują długoletnie, niezawodne działanie okien. Stal w ramie została dodatkowo przycięta pod katem 450, wpływając na zwiększenie bezpieczeństwa i statyki całej konstrukcji.

Pakiet szybowy

Dwukomorowe zespolenie o parametrach Ug=0,5 (m²·K) wg EN673. Bardzo duża izolacja cieplna zbliżona do izolacyjności muru.

Ciepła ramka międzyszybowa Master Therm, która obniża ryzyko skraplania się pary wodnej na szybie wewnątrz pomieszczenia, a także zwiększa o 6% izolacyjność cieplną całego okna.

Okucia

Przeciwbieżne okucie ROTO NT od uznanego, niemieckiego producenta okuć.

Zaczepy antywłamaniowe o specjalnej budowie zwiększającej wytrzymałość – do 14 sztuk na jedno skrzydło w zależności od jego wielkości.

Klamki Roto Swing z kluczem zwiększające standard bezpieczeństwa.

Zawiasy o specjalnej konstrukcji, przykręcane do wzmocnienia pięcioma wkrętami, o zwiększonej nośności skrzydła do 130 kg.

Blokada błędnego położenia klamki zintegrowana z podnośnikiem skrzydła to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i trwałości okucia.

Stabilizator uchyłu.

Uszczelki

Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową dostępny w trzech kolorach, zapewniający doskonałą szczelność, izolację akustyczną i cieplną oraz pozostawiający suchą komorę okuciową.

Realizacje

returnIMG